Bir ayda kaç kilo verilmeli?

Pazartesi, Nisan 9, 2012 21:44
Bu kategoride yayınlandı Diyet

Sağlıklı bir şekilde bir ayda kaç kilo verilmeli Haftada 15 kilo diyeti 10 kilo diyeti ayda 20 30 kilo verdiren diyetlerle kendinizi kandırıp Umutsuzluğa hiç bir şekilde kapılmayın. Bu tip diyetler hiç bir diyetisyen tarafından tavsiye edilmiyor, Sağlığınız açısından da Tavsiyede edilemez. Sağlıklı bir şekilde Zayıflamaya yardımcı diyet listelerimiz ile kendinizi formda tutup kilo verebilirsiniz. Yazdığımız bu yazıyı lütfen sonuna kadar okuyup sağlıklı bir şekilde nasıl kilo vereceğinize sonra karar verin

Bir ayda kaç kilo verilmeli

Bir ayda kaç kilo verilmeli

Bir ayda Kaç kilo verilmeli ?  10 kilo fazlalığı olan birisi için Bir ayda 4 kiloya kadar kilo vermesi sağlığı açısından herhan gibi bir sorun teşkil etmez. Obezite olan insanlar bir ayda 4 – 6 kilo arası kilo vermesi gerekir. Aşırı Obezite insanlarda 8 kiloya kadar çıkabilir. Bu bilgiler standart bir ayda kaç kilo verilmeli ile alakalı bilgilerdir. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız kesinlikle diyetisyenlere ulaşıp kilonuza göre ideal kilo verme oranını öğrenebilirsiniz.

Bir ayda diyet yapmadan en ideal şekilde kilo vermek istiyorsanız sitemizdeki ısınma hareketleri ile ayda 2 veya 4 kilo rahat verebilirsiniz. ip atlama yöntemleri ile günlük almış olduğunuz fazla kaloriyi tüketebilirsiniz. ip atlamanın faydaları nedir sitemizden okuyabilirsiniz. Günlük hayatta tükettiğimiz içeceklerin kalorisini öğrenmek içinde içecekler kaç kalori sayfasına göz atabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Yorum “Bir ayda kaç kilo verilmeli?”

 1. halime gürbüz Söyledi:

  Nisan 18th, 2012 / 5:14 pm

  bu sağlıklı bilgileri paylaştığınız için çok teşekkür ederim sitenizi bir kaç gündür inceliyorum fakat sitenizde kategoriler kısmı olsa mükemmel olur bu kadar güzel bilgilerin bulunduğu site bu kadar kötü görünümlü olamaz ayrıca bir diyetisyen akrabam var sizin bir ayda kaç kilo verilmeli yazınızı okuttum cevabı olması gereken bu dedi doğru bilgiler bir kez daha hayran kaldım sizin sitenin neden facebook sayfası yok tüm arkadaşlarıma önerirdim facebook sayfanızı şimdilik bu kadar kafanızı şişirdiğim yeter kolay gelsin

 2. Ebru Söyledi:

  Eylül 1st, 2012 / 9:51 pm

  Siteniz sayesinde 2 ayda 9 kilo verdim. Kendimi hiç zorlamadan spor yapmayı sevmiyorum fakat hafif tempoda koşarsam günde 30 dakika haftada 2 veya 3 kilo verebilirmiyim?

 3. melek Söyledi:

  Mart 23rd, 2013 / 1:06 am

  benim şahsi görüşümdür. bana göre en fazla 1 ay içinde 4 kilo verilmelidir.

Yorum Yaz