Çam Yağı Şikayetleri, Natura Derm Çam Yağı

Sağlık Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Düzenli olarak sürekli saçlarım döküldüğü için bir çok farklı ürün kullandım. Bioxcin, Zeytinyağlı saf sabunlar, Çam yağı gibi ürünlerdi. Bu kullandığım ürünler içerisinde en etkisiz olarak tanımladığım Çam Yağı idi. İnternet’te Reklamlarını görmekten sıkıldığınız bu ürün tamamen palavralar ile uydurulmuş ve saç diplerini yakarak kök hücrelerini öldüren tehlikeli bir üründür.

Açılan mahkeme kararı ile Natura Derm Çam Yağı 31 Mayıs 2013 tarihinden itibaren toplatılma kararı alınmasına rağmen hala internet üzerinden satışı devam etmektedir. İnsanların duyguları ile oynayıp para kazanma hırsı bürümüş bu sahtekarların piyasadan arındırılmaları gerekmektedir. Bu üründen 7 şişe aldım, kullandım, hiç bir etkisini göremedim, aksine saçlarım daha hızlı dökülmeye başladı.

tanju-colak-sac-ektiriyor

İşte Tanju ÇOLAĞIN saçlarının sırrı!!! Estetistanbul Tıp Merkezi’nde Dr. Hamid AYDIN ve Dr. Reşat ARPACI’ya Saç ektiren Tanju Bey’in gür saçlarının sırrı Estetistanbul Tıp merkeziymiş… Youtube videolarında da zaten kendi ağzından öğrenebilirsiniz saç ektirdiğini. Bir çok saç ekim firmasının da reklam yüzü olmasını da başarmış tecrübeli bir reklam artistliği olduğunu da gözlemlemiş oluyoruz. Siz değerli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istediğim tek şey bu tür sahtekarlıklara prim vermemenizdir. Yaklaşık 6 yıldır saçlarımın dökülmemesi için uğraşıyorum.  son 8 aydır ise saç dökülmesinin önüne kendi araştırmalarımın sonucunda geçebildim.

 

Yukarıda yazdığım makale ile ilgili kafasında soru işaretleri olan arkadaşlar var ise google.com arama motorundan istedikleri gibi yazdığım bilgileri araştırabilir.

Saç dökülmesini engellemek için kendi deneyimlerimden bir kaçı.

Kesinlikle strese girmemelisiniz.
Saçlarınızı ılık su ile yıkamalısınız.
Kullandığım en etkili şampuan Minoxil saç dökülmesini durdurdu.
Günde 15 – 20 gram kalitesi yüksek olan ceviz içi yemeniz gerekmektedir. ( Saç köklerindeki hücreleri besler, beyni geliştirir. )
Saçlarınızı kısa tutmaya dikkat etmelisiniz. Günde bir kez yıkamalısınız.
Bol protein ve vitamin tüketmelisiniz.

Denemediğim Bazı Bilgiler ise şu şekildedir.
Günde 1 tane sarımsak yutmak.
Soğan ve sarımsağı rendeleyip zeytin yağı karıştırıp saç köklerine yedirtme.

Tıbbi Destek almak için ise: 
Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesinde Cildiye Bölümünde bulunan Cildiye Doktoru Ebru Hanım tavsiye edilmektedir.

Bizim için görüş ve önerileriniz çok önemlidir. Yazdığım bu makaleye yorum yaparak bilinmeyen bazı yanlışlıkları da düzeltebiliriz. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Çam Yağı Şikayetleri, Natura Derm Çam Yağı” üzerine 1 yorum

  1. Serkan dedi ki:

    arkadaş gerçekten doğru konuya değinmişsin. internet üzerinden bir sürü insan sömürülüyor. mağdur bırakılıyor. Birileri bunların önüne geçmeli 

Yorumlar kapalı.