Dermo Slim, Gold Slim Zayıflama Bandı

Zayıflama Yöntemleri Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Günümüzde diyet yapak istemeyen insanların tercih ettiği yöntemlerden birisidir, Zayıflama Bantları. Piyasada en çok satılan zayıflama bantlarının araştırmasını sizler için yaptık. Slim Sözcüğü İngilizce bir kelime olup zayıf gibi anlamları teşkil etmektedir.

Bu iki zayıflama bandının özelliklerini inceleyelim…

Dermo Slim Zayıflama Bandı :
Dermo Slim Göbek ve basen eritme bantıdır. Zahmetsizce zayıflamanızı sağlayan uyuşuk insanlar için icat edilmiş bir taktik olarak dünyanın değişik yerlerinde yorumlanıyor. Dermo Slim zayıflama bandının Faydaları
iştah kesici , metabolizma destekleyici ve enerji arttırıcı, Dermo Slim göbek ve basen eritme bandının düzenli kullanımında kaslarınız güçlenecek , toksinler atılacak hatta kolestrol seviyeniz de düşecektir.
Dermo Slim Nasıl Kullanılır :
İlk önce çift taraflı koruma bantlarını açıyoruz. Kilo kaybetmek istediğiniz bölgeye Dermo Slim Bandını yapıştırıyorsunuz, ( Göbek altı veya Basen bölgenize ) 12 saat boyunca vücudunuza yapışık kalarak etkisini gösterir. 12 saatten sonra çıkarmalısınız bandı.
Dermo Slimin zararları :
Dermo Slim göbek ve basen eritme bandı dış Ambalajı Açıp Hava almaya maruz bırakmayınız.
Dermo Slim göbek ve basen eritme bandını 14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmez.
Dermo Slim göbek ve basen eritme bandını Adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız.
Herhangi bir alerjik durumda doktorunuza danışınız.

Gold Slim
Deney ve testler sonucu bir gecede yaklaşık 200 gram zayıflamanız mümkündür. Uyurken hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayan göbek bantı 2012 nin en çok satılanları arasında yerini aldı

Normal bir kişi günlük aktiviteleri kapsamında belirli bir kalori alması gerekmektedir. Bu kalorinin alımını azaltmak, gün içinde yorgun ve bitkin düşmeye sebep vermektedir. Ve beden zayıflamadığı gibi de hastalıkları beraberinde getirmektedir.

Özellikle masa başı işlerde çalışanlar ya da ev hanımları gün içinde aldıkları kiloları atamazlar. Günde ortalama 2-3 kilo alırlar, gün içinde bu kiloların daha azını uykuda atılır. Atılamayan kilolar da bünyenin genişlemesine ve yağ tutmasına neden olur. O yüzden ya gündüzleri spor yapmak ya da geceleri uykuda kilo vermeyi hızlandırmak gerekmektedir. Uykuda metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olan göbek bantları ile daha kolay kilo verebilirsiniz.

İlk 12 Gün İçerisinde bir değişiklik fark edeceksiniz. Sonraki 30 gün içerisinde kilo verdiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Bu sonuçları görmek için talimatlara uymanız ve düzenli kullanmanız önemlidir.

Gold Slimin Zararları
Dış Ambalajı Açıp Hava almaya maruz bırakmayınız.
14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmez.
Adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız.
Herhangi bir alerjik durumda doktorunuza danışınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Dermo Slim, Gold Slim Zayıflama Bandı” üzerine 1 yorum

  1. Geri bildirim: zayıflama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir