Diyet Yapmadan Kilo Verme

Diyet Haberleri Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Doğal olarak zayıflamaya yardımcı olan lokman hekim önerileri, Diyet Listeleri ile uğraşamam diyenler için Diyet Yapmadan Kilo Verme Yöntemleri.
Diyet Yapmadan Kilo Verme

* Kimyon, Limon ve Su  Bir bardak kaynar suyun içine yarım kaşık çekilmiş Kimyon karıştırılır. İyice çalkalandıktan sonra bir limon küçük parçalara bölünüp bardağa ilave edilir. Sabaha kadar demlenmeye bırakılır. Sabah olunca aç olarak bu mayi içilir. Mide kabul ettiği müddetçe bu formüle devam ederek kolay bir şekilde diyet yapmadan zayıflayabilirsiniz.

* Armut  Meyvemiz potasyum yönünden çok zengindir. Vücuttan suyun atılmasına yardımcı olur. Suyu vücutta biriktirmez. Protein bakımından çok fakirdir. Vitaminler, madeni tuzlar ve şeker bakımından iyidir. Şişmanların hızlı bir şekilde zayıflatır.

* Enginar, Havuç  Enginar ve Havuç beraberce pişirilip yenir veya pişirilen enginar ve havucun suyu aç karna içilir.

* Şalgam  Şalgam sebzesi pişirilerek yenilir, veya yemek suyu sabahları aç iken içilir.

* Kavun Sıcak yaz günlerinde 1 porsiyon kavunu öğle veya akşam yemeğinde yiyebilir, Vücudunuzun ihtiyacı olan besin değerlerini karşılayarak zayıflayabilirsiniz.

* Kabak Evinizde kolay bir şekilde kabak yemekleri yaparak 1 öğününüzü kabak yiyerek açlığınızı giderebilirsiniz.

formda-kalmak

Sabah kahvaltısı krallar gibi, Öğle yemeği zenginler gibi Akşam yemeği fakirler gibi yapılmalıdır… Bunun anlamı şudur : Sabah kahvaltısı ne kadar güçlü olursa olsun çalışkan insanı etkilemez. Çünkü yediklerini kolay bir şekilde yakar. Akşam yemekleri yoğun kalorili yemekler olduğu için alınan kaloriyi yakmak nerede ise çok zor iken rahat bir şekilde kilo almamıza etken oluyor. Akşam yemekleri çok hafif olması gerekmektedir. Yemek esnasında ve yemeklerden hemen sonra kesinlikle su içilmemelidir. Su ihtiyacınızı yemeklerden 1 – 2 saat sonra veya yemek öncesinde gidermeniz gerekmektedir.
Akşam yemeklerinde Pirinç, Ekmek, Hurma, Asitli içecekler, Fabrikasyon meyve suları gibi maddelerden kesinlikle kaçının.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir