Göbek eritme diyeti Elma kürü

Bölgesel Zayıflama Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Bölgesel zayıflama diyetleri ile sizi zor durumda bırakan kilolarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Sizlere ilk bölgesel zayıflama diyetimiz olan Göbek eritme diyetinin inceliklerini anlatıyorum. Ahmet Maranki tarfından tavsiye edilen Göbek eritme diyeti tamamen doğal yollardan göbeğinizdeki fazla kilolardan kurtulmanızı sağlıcaktır.

Göbek Eritme diyeti ( Karın Eritme )
Göbek Eritme diyetinde Her gün öğle ve akşam yemeği yemeden Yarım saat önce 1 adet elma veya elma hoşafı tüketiyoruz. ( yeşil elma tavsiye edilir ) Elma nın posasının doygunluk verici ve tok tutucu etkisi nedeniyle zayıflatan bir etkisi olan meyve kompostosu olduğunu biliyorduk.
Elma içerisinde yer alan doğal meyve şekeri, kandaki glisemik indeksi yükseltmekte ancak kan şekeri düzeyini düşük tutmaktadır. Bundan dolayı elma, doygunluk hissi vererek tok tutan bir etki yapmaktadır. Yemeklerden yarım saat kadar önce elma kürü yapılmasının nedeni ise elmada bulunan fruktoz şekerinin kana karışma süresinin en az 20 dakika gerektirmesidir.

Elma kürü, yemeklerde daha az yemenizi sağlayarak 5 haftada 5 kilo zayıflama ve göbek bölgesinde bölgesel incelme sağlayacaktır. Elma kürünün ardından yemeklerinizde salata ya da çorba tüketimi ve de günlük 45 dakika yürüyüş, 5 hafta sonunda 10 kilo kadar zayıflama sağlayacaktır. Elma Kürü diyeti Ahmet Maranki Tarafından verilen göbek eritme diyeti’dir.

Tavsiye:  Göbek eritmek için mekik çekmek te büyük yarar var, Mekik çekerken resimdeki gibi mekik çekmenizi tavsiye ederiz.  Farklı bir şekilde mekik çekmeye çalışmayın. Bel fıtığı olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Göbek eritme diyeti Elma kürü” üzerine 3 yorum

  1. arzu dedi ki:

    inşallah işe yarar göbek eritme diyeti

  2. eda dedi ki:

    inşallah yarar aslında fazlada göbeğim yok ama yinede biraz zayıflamak istiyorum…

  3. filiz dedi ki:

    2 cm erimiş göbeğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir