Bugün
Zayıflamak sizi korkutmasın, Doğru diyet listeleri ile formda kalabilir, Sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

ısınma hareketleri diyet yapmadan

Cumartesi, 17 Aralık 2011
admin
ısınma hareketleri diyet yapmadan

Sıkı diyetleri kaldıramam diyenler o zaman basit hareketlerle vücudunuzu çalıştırmanın yollarını size sunuyoruz. Isınma hareketleri ile hem kolayca zayıflamanızı sağlarsınız hemde sağlıklı bir şekilde dilediğiniz forma ulaşırsınız. Diyet bana göre değil diyenler için mükemmel bir uygulama ısınma hareketleri.

Yukardaki Resimdede gördüğünüz gibi temel ısınma hareketleri kolay ve çok basit hareketlerdir. Ne kadar sürede hangi hareketi yapcaz inceliyelim.

1. Kollarımızı açıp ortalama 45 saniye öne doğru oval bir şekilde hareket ettirelim, ve sonrasında arkaya doğru aynı oval şekilde 45 saniye hareket ettirelim.

2. Ellerimizi Bacaklarımıza yapıştırıp sonrasında sollarımızı paralel şekilde açıp başımızın üstünde birleştiriyoruz. 3 aşamadan oluşan bu hareketi yaklaşık 30 – 40 saniyede yapsak yeterli olur.

3. Ellerimizi belimize koyarak 30 saniye oval bi şekilde öne doğru hareket ettirelim, ve sonrasında tekrar 30 saniye arkaya doğru oval bir şekilde hareket ettirelim.

4. Resimdede gördüğünüz gibi tek bacağımızı arkaya doğru kaldırıp tek elimizle tutup diğer elimizide uzatıyoruz. Bu hareketi 15 er saniye her iki bacağımıza uygulamamız yeterli.

5. Ellerimizi başımızın üstünde birleştirip dik durup sağa doğru 20 saniye yavaş bir şekilde hareket ettiriyoruz, aynı şekilde sola doğruda 20 saniye hareket ettiriyoruz.

Başlıca temel hareketler bunlardı. Resimde görünen diğer hareketler ise sizin isteğinize göre 15 – 30 saniye arasında uygulayabilirsiniz.

Bu yazıyı okudum hiç bir şey anlamadım diyorsanız Videolu Isınma hareketleri ile alakalı ODTU’nin hazırladığı güzel bir video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Isınma Hareketlerinin Önemi
Isınma Hareketleri Sporla Uğraşan insanların olmazsa olmazları arasında yerini alır. Isınmı Hareketlerini Yapmak için illa Sporcu olmanıza gerek yok. Evde 10 15 dakkalık Isınma Hareketleri yaparak Vücudunuzu Formda tutup Sağlığınızı korumuş olursunuz. Diyet yapan her insanın ısınma hareketleri yapması gerekmektedir. Vucut çalıştıkça yağ yakar.
Unutmayın ki Günde 10 dakkalık Isınma Hareketleri yapan bir insan için ayak burkulması, Halsizlik, Tembellik gibi şeylerden korur.

1. Yorumlar yazarken Türkçe kurallarına uyulması zorunludur.

2. Her üye yazdığı yorumdan kendisi sorumludur.

3. Küfür, argo ve hakaret içeren yorumlar asla yayımlanmaz.

Bu yorum rana tarafından 19 Aralık 2011 tarihinde yazıldı.

gerçekten en iyi zayıflama yöntemidir diyebilirim ısınma hareketleri

Bu yorum merve tarafından 26 Aralık 2011 tarihinde yazıldı.

gerçektende denedim bir haftada 1 buçuk kilo verdim ısınma hareketleri ile kilo verilir. sağlıklı bir yöntem

Bu yorum elif tarafından 26 Aralık 2011 tarihinde yazıldı.

temel ısınma hareketleri bunlar gerçekten çok faydalı vucudunuzdaki tüm bölgeleri çalıştırıyor tamamen doğal yöntemler bencede diyet yapmadan zayıflama hareketlerinin en iyileri

Bu yorum ebrar tarafından 28 Aralık 2011 tarihinde yazıldı.

çok basit ısınma hareketleri vücudunuzu tamamen çalıştırcak sıradan ama etkili ısınma hareketleri

Bu yorum meltem tarafından 17 Ocak 2012 tarihinde yazıldı.

bence mükemmel hareketler kilo vermek için. boşuna diyet yapmaya gerek yok ısınma hareketleri ile rahatça kilo veriliyor 8 gündür bu hareketleri yapıyorum 1 kilodan biraz fazla zayıfladım şimdiden

Bu yorum pelin tarafından 20 Ocak 2012 tarihinde yazıldı.

çok yararlı bilgiler benim için ısınma hareketleri sayesinde kendimi kolayca formda tutabiliyorum. herkezin mutlaka 10 gün boyunca denemesini istiyorum bu basit ısınma hareketleri ile kendinizi çok rahat formda tutabiliyorsunuz

Bu yorum pingmagix tarafından 8 Şubat 2012 tarihinde yazıldı.

[…]basit ısınma hareketleri, ısınma hareketleri, anlatımlı ısınma hareketleri | Yazdiyeti.net[…]…

Bu yorum ayşe tarafından 13 Şubat 2012 tarihinde yazıldı.

rahat ve kolay ısınma hareketleri açıklayıcı teşekkürler

Bu yorum Meltem tarafından 19 Nisan 2012 tarihinde yazıldı.

Denedim ve çok beğendim bu ısınma hareketlerini. Bu ısınma hareketlerini herkes kolayca evde yapabilir hem basit hemde kolay ısınma hareketleri bunlat

Bu yorum seda tarafından 22 Nisan 2012 tarihinde yazıldı.

olan budur… ısınma hareketlerini anlatan adam gibi bir site yok sizden başka sayfanızı sık kullanılanlara ekledim 

Bu yorum BuSe tarafından 27 Nisan 2012 tarihinde yazıldı.

BEN DE BU ISINMA HAREKETLERİNİ DENEDİM 5 BUÇUK KİLO VERDİMM :) <3

Bu yorum zeliha söylemedi:) tarafından 21 Mayıs 2012 tarihinde yazıldı.

valla güzel ama performans ödevi için birazdaha açıklayıcı ve uzun yazı eklemenizi rica ediyorum

Bu yorum hüseyin tarafından 11 Haziran 2012 tarihinde yazıldı.

ısınma hareketleri yaşam sigortası gibidir. Ben profesyonelce 16 yıl futbol oynadım, bir sporcunun en önemli ihtiyacıdır ısınma hareketleri. Bu hareketler sadece sporculara özel bir hareket olmadığını futbolu bıraktığımda anladım yaklaşık 5 ay spor yapmadığım için vücudum ham ve kendimi yaşlanıyor gibi hissetmeye başladım tedirgin olmuştum. Sonrasında sabahları yaklaşık 30 veya 45 dakika arası ısınma hareketleri yapmaya başladım kendimi daha dinç hissediyorum şimdi, Bur dan sizlere tavsiyem yaşınız ne olursa olsun mutlaka ısınma hareketleri yapın, hiç bir zaman hayatınızdan eksik etmeyin kolay gelsin iyi günler

Bu yorum ahu ecevit tarafından 31 Temmuz 2012 tarihinde yazıldı.

Bu hareketleri günde kaç kez kaç dakika boyunca yapıyoruz ?

Bu yorum admin tarafından 31 Temmuz 2012 tarihinde yazıldı.

birden yüklenme, 5 dakika ile başlayarak 30 dakikaya çıkartabilirsiniz bu egzersiz hareketlerini

Bu yorum misafir tarafından 2 Ocak 2014 tarihinde yazıldı.

çook güzel teşekkürler

Copyright © Yaz diyeti - Zayıflamak sizi korkutmasın, Doğru diyet listeleri ile formda kalabilir, Sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.