ısınma hareketleri diyet yapmadan

Zayıflama Yöntemleri Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Sıkı diyetleri kaldıramam diyenler o zaman basit hareketlerle vücudunuzu çalıştırmanın yollarını size sunuyoruz. Isınma hareketleri ile hem kolayca zayıflamanızı sağlarsınız hemde sağlıklı bir şekilde dilediğiniz forma ulaşırsınız. Diyet bana göre değil diyenler için mükemmel bir uygulama ısınma hareketleri.

Yukardaki Resimdede gördüğünüz gibi temel ısınma hareketleri kolay ve çok basit hareketlerdir. Ne kadar sürede hangi hareketi yapcaz inceliyelim.

1. Kollarımızı açıp ortalama 45 saniye öne doğru oval bir şekilde hareket ettirelim, ve sonrasında arkaya doğru aynı oval şekilde 45 saniye hareket ettirelim.

2. Ellerimizi Bacaklarımıza yapıştırıp sonrasında sollarımızı paralel şekilde açıp başımızın üstünde birleştiriyoruz. 3 aşamadan oluşan bu hareketi yaklaşık 30 – 40 saniyede yapsak yeterli olur.

3. Ellerimizi belimize koyarak 30 saniye oval bi şekilde öne doğru hareket ettirelim, ve sonrasında tekrar 30 saniye arkaya doğru oval bir şekilde hareket ettirelim.

4. Resimdede gördüğünüz gibi tek bacağımızı arkaya doğru kaldırıp tek elimizle tutup diğer elimizide uzatıyoruz. Bu hareketi 15 er saniye her iki bacağımıza uygulamamız yeterli.

5. Ellerimizi başımızın üstünde birleştirip dik durup sağa doğru 20 saniye yavaş bir şekilde hareket ettiriyoruz, aynı şekilde sola doğruda 20 saniye hareket ettiriyoruz.

Başlıca temel hareketler bunlardı. Resimde görünen diğer hareketler ise sizin isteğinize göre 15 – 30 saniye arasında uygulayabilirsiniz.

Bu yazıyı okudum hiç bir şey anlamadım diyorsanız Videolu Isınma hareketleri ile alakalı ODTU’nin hazırladığı güzel bir video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Isınma Hareketlerinin Önemi
Isınma Hareketleri Sporla Uğraşan insanların olmazsa olmazları arasında yerini alır. Isınmı Hareketlerini Yapmak için illa Sporcu olmanıza gerek yok. Evde 10 15 dakkalık Isınma Hareketleri yaparak Vücudunuzu Formda tutup Sağlığınızı korumuş olursunuz. Diyet yapan her insanın ısınma hareketleri yapması gerekmektedir. Vucut çalıştıkça yağ yakar.
Unutmayın ki Günde 10 dakkalık Isınma Hareketleri yapan bir insan için ayak burkulması, Halsizlik, Tembellik gibi şeylerden korur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“ısınma hareketleri diyet yapmadan” üzerine 16 yorum

 1. rana dedi ki:

  gerçekten en iyi zayıflama yöntemidir diyebilirim ısınma hareketleri

 2. merve dedi ki:

  gerçektende denedim bir haftada 1 buçuk kilo verdim ısınma hareketleri ile kilo verilir. sağlıklı bir yöntem

 3. elif dedi ki:

  temel ısınma hareketleri bunlar gerçekten çok faydalı vucudunuzdaki tüm bölgeleri çalıştırıyor tamamen doğal yöntemler bencede diyet yapmadan zayıflama hareketlerinin en iyileri

 4. ebrar dedi ki:

  çok basit ısınma hareketleri vücudunuzu tamamen çalıştırcak sıradan ama etkili ısınma hareketleri

 5. meltem dedi ki:

  bence mükemmel hareketler kilo vermek için. boşuna diyet yapmaya gerek yok ısınma hareketleri ile rahatça kilo veriliyor 8 gündür bu hareketleri yapıyorum 1 kilodan biraz fazla zayıfladım şimdiden

 6. pelin dedi ki:

  çok yararlı bilgiler benim için ısınma hareketleri sayesinde kendimi kolayca formda tutabiliyorum. herkezin mutlaka 10 gün boyunca denemesini istiyorum bu basit ısınma hareketleri ile kendinizi çok rahat formda tutabiliyorsunuz

 7. Geri bildirim: pingmagix
 8. ayşe dedi ki:

  rahat ve kolay ısınma hareketleri açıklayıcı teşekkürler

 9. Meltem dedi ki:

  Denedim ve çok beğendim bu ısınma hareketlerini. Bu ısınma hareketlerini herkes kolayca evde yapabilir hem basit hemde kolay ısınma hareketleri bunlat

 10. seda dedi ki:

  olan budur… ısınma hareketlerini anlatan adam gibi bir site yok sizden başka sayfanızı sık kullanılanlara ekledim 

 11. BuSe dedi ki:

  BEN DE BU ISINMA HAREKETLERİNİ DENEDİM 5 BUÇUK KİLO VERDİMM 🙂 <3

 12. zeliha söylemedi:) dedi ki:

  valla güzel ama performans ödevi için birazdaha açıklayıcı ve uzun yazı eklemenizi rica ediyorum

 13. Geri bildirim: hüseyin
 14. ahu ecevit dedi ki:

  Bu hareketleri günde kaç kez kaç dakika boyunca yapıyoruz ?

  1. admin dedi ki:

   birden yüklenme, 5 dakika ile başlayarak 30 dakikaya çıkartabilirsiniz bu egzersiz hareketlerini

 15. misafir dedi ki:

  çook güzel teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir