Lipitabs Nedir, Lipitabs Zararları, Lipitabs

Bitkisel İlaçlar Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Lipitabs bitkisel bir tablet olarak bilinse bile piyasada bir çok sahte ürün de olabileceğinin de mümkün olduğunu da unutmamanızı isterim. İnternet üzerinden bir çok sahte ürün satılarak insan sağlığını hiçe sayan düzenbazların olduğunu aklınızdan hiç bir zaman çıkartmayın.

 Lipitabs Nedir ?

Tükettiğiniz yiyeceklerin midenizde yağlarını emmeye çalışan bitkisel bir tablet ilaç olarak gösterilmektedir. Lipitabs tabletini bir bardak suya atarak suda çözülmesini bekleyeceksiniz, Çözüldükten sonra suyu içiyorsunuz. Satılan bu üründeki amaç yağ moleküllerini vücudunuzdan emerek kilo almamanızı sağlıyor. Ürünün en büyük özelliği, Göbek, Kalça ve baldırlarda toplanacak yağı emerek kilo almasının önüne geçmektedir. Ürünün tanıtım videosunu izleyerek de mantığını anlayabilirsiniz.

Lipitabs Zararları

Her ne kadar da zararı yoktur deseler bile kullanmayı düşünmeden önce kesinlikle bir doktora danışmanız gerekmektedir. Eğer ki bu ürünü almak ta kararlı iseniz kesinlikle kapıda ödeme sistemi ile almanızı ve fatura istemenizi tavsiye ediyoruz. Bir çok ürünün sahtesi olduğu gibi bu ürününde sahtesi olabilir her şeyden önce sağlığınızı tehlikeye atmanızı istemeyiz.

Lipitabs Yorumları

Bu ürünün resmi satış sayfasındaki samimi bulduğum 3 adet yorumu sizlere sunmak istedim. Eğer ki bu ürünü kullanan arkadaşlar var ise çekinmeden sitemize yorum ekleyebilir.

Bilge K****** · Hacettepe Üniversitesi
1 aydır kullanıyorum 2 kutu bitirmek üzereyim sadece 4 kilo verebildim bir açıklama yapar mısınız lütfen
Yanıtla · 31 · Beğen · 12 Ocak 00:14

Zehra Y***** · İstanbul
arkadaşlar süper bişi bu 15 gün kadar oldu 3 kilo verdim herkes duysun:))
Yanıtla · 53 · Beğen · Gönderiyi Takip Et · 6 Şubat, 12:18

Gözde Selda K****** · 19 Mayıs üniversitesi
bu ayın 7’sindan beri kullanıyorum neredeyse 1 hafta oldu 1 buçuk kilo vermişim. ben de yarıyor arkadaşlar umarım sizdede faydası olur.

Üründeki Amaç Diyet yapmadan zayıflamak

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Lipitabs Nedir, Lipitabs Zararları, Lipitabs” üzerine 7 yorum

 1. Ebru dedi ki:

  Arkadaşlar lipitabs o kadar faydalı bir zayıflama ürünü değil 1 ay boyunca o kadar yediğime içtiğime dikkat ettim ve lipitabs kullandığım halde sadece 1 buçuk kilo zayıfladım. Facebook yorumlarına dikkat etmenizi istiyorum bu ürünü satan kişiler facebook sitesinde sahte kullanıcı profilleri açarak 5 kilo 10 kilo gibi zayıfladıklarını söyleyerek insanları kandırıyorlar. Lütfen bu sahtekarlara dikkat edin lipitabs kullanmayın

 2. sinem dedi ki:

  Ebru hanımın söylediklerine katılıyorum lipitabs gibi bu ürünler aldatıcı olabiliyor.

 3. handan dedi ki:

  Bana göre spor yapmak en iyisi egzersiz hareketleri ile ilgili bir sürü video var nette lipitabs gibi kimyasal ürünlerden uzak durun

 4. fatma dedi ki:

  lipitabs ilacının sağlık yönünde bir rahatsızlığı var mı acaba? zayıflamak istiyorum lütfen yardımcı olun.

 5. Songül dedi ki:

  lipitabs bana göre de zararlı gibi me geliyor çünkü kimyasal bir tablet. Benim şahsi fikrim bu tür kimyasallar ile sağlığınızı tehlikeye sokmayın. lipitabs zararlı

 6. fehime dedi ki:

  lipitabs ile 28 günde 6 kilo verdim ben arkadaşlar

 7. Serkan Lipitabs Satış Temsilcisi dedi ki:

  Merhabalar Ebru Hanım, ürünümüz kilo vermenize yardımcı olduğu gibi kilo kontrolü de sağlamaktadır. 4 kutu sonunda istediğiniz kiloya ulaştığınızda yediklerinize dikkat ederek kilonuzu koruyabilirsiniz. Deneyimlerinize bağlı olarak ürünümüzü kullanmaya devam edebilir ya da bırakabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.