Serum Diyeti, Düğün Diyeti

Diyet Haberleri Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Benimle Evlenir misin ? Cümlesini duyduğu anda ” Evet ” diyen gelin adaylarının yaptığı bir diyet türü olan Serum Diyeti 10 günlük bir diyet Serum diyetinin diğer adı K-E diyeti, Pekte akıla mantığa sığmayan bir diyet yöntemi. Serum diyetini gelin adayları düğünden 10 gün önce burunlarına bir serum bağlatıyor ve o son 10 gün yaşamak için gereken 800 kalorilik besin takviyesini serumdaki vitamin ve protein karışımı sıvıyı burundan mideye kadar inen kablolar aracılığıyla alıyor. Bu süre içindeyse ağzına bir lokma bile yiyecek koymuyor.

Gittiği her yere omuzunda taşıdığı serum çantası ve burunlarında kablolarla giden gelin adayları iddiaya göre acıkma hissi de duymuyor. 10 Günlük serum kürünün sonunda 8 – 9 kilo vererek düğüne hazır hale gelen gelin adayları akıl almaz yöntem içinse 1500 dolar ödüyor. Amerika’da gelin adaylarına bu diyeti sunan Dr. Oliver R. Di Pietro son bir yıldır bu yöntemin uygulandığını ve pek çok gelin tarafından tercih edildiğini söylüyor. Yöntem İtalya, İspanya, İngiltere gibi Avrupa ülkelerinde de yaygın kullanılıyor.

gelin diyeti

Uzman Diyetisyenlerin Serum Diyeti Hakkındaki Görüşleri

Dr. Ender SARAÇ : Sağlıksız Diyet yüzü soldurur, Cildi Kırıştırır, Siniri Bozar. Serum diyetini tavsiye etmiyorum.

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli : Aman Dikkat! Düğün Geçici Sağlık Kalıcıdır.

Uzman Diyetisyen Dilara KOÇAK : Hızla verilen kilo Fazlasıyla geri alınıyor.

Diyetisyen Nil Şahin GÜRKAN : Rakama değil sağlıklı ve güzel görünüme odaklanmalı

Benim Şahsi Görüşüm ise Gelin Diyeti, Serum Diyeti gibi kısa zamanda hızlı kilo verdiren diyetlerin, zayıflatıcı hap ve diyetlerin sağlığı tehdit eden çok fazla yan etkisi var. Diyet Yapmadan önce yapacağınız diyeti çok iyi araştırmalısınız. Sitemizde bizim yayımladığımız diyet listelerini araştırabilirsiniz. Bir çok diyet listesi içinden seçilen etkili ve oldukça sağlıklı diyet listeleridir. Aklınıza takılan sorular için konu altındaki yorum yaz başlığından bizlere yazabilirsiniz. Sağlıklı güzel günlere..

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Serum Diyeti, Düğün Diyeti” üzerine 2 yorum

  1. nilufer dedi ki:

    ilginc bir kilo verme yontemi..ilk kez duydum ve bende uzmanlar gibi hic katilmiyorm bu diyet sekline..

  2. merve dedi ki:

    gerçekten de dediğiniz gibi tehlikeli bir diyet çeşidi serum diyeti önerilerinizi dikkate aldım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir