Soğan Kürü, Soğan Kürü Tarifi, İncir kürü

Sağlık Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Soğan Kürü ile zayıflayan insanların tavsiye ettiği mükemmel bir diyet yöntemi, Soğan kürünü deneyen insanların yorumlarına göre eklemek istediğim faydalı bir diyet metodu, Diyet uzmanı İbrahim Adnan SARAÇOĞLU beyefendinin tavsiye ettiği bir diyet listesidir.

Soğan Kürü sadece zayıflama yöntemi olarak ta kullanılmaz. Hamile kalamayan bayanların hamile kalmaları için kullandığı ve kadın hastalıklarında önemli bir yere sahiptir. Rahimdeki inatçı kistlerden kurtulmanızı sağlar. Soğan Kürünü Maksimum 15 gün kullanabilirsiniz. Soğan kürü ile 15 günde maksimum 4 kilo verebilirsiniz. vede sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Soğan Kürü Tarifi İbrahim Adnan SARAÇOĞLU
1 orta boy kuru beyaz soğanı dış kabuğunu soyarak dörde bölün. Burada en önemli hadise kırmızı ve mor soğan veya dış kabukları beyaz italyan soğanı kullanılmaz.

Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika üstü kapalı olarak kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce bir bardak suyunu için.(soğan yenmeyecek sadece suyu içilecek)

Soğan suyu kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Eğer istediğiniz sonuca ulaşamadığınızı düşünüyorsanız 15 günden sonra Soğan kürünü bırakmalısınız yerine incir kürü ile devam etmelisiniz.

İncir Kürü Tarifi
İncir kürüYarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2×21U+7A
U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Uyarı : Soğan Kürü Maksimum 15 gün yapılmalıdır. Sadece Beyaz soğan kullanılmalıdır. Mor ve kırmızı soğanın hiç bir etkisi yoktur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir