Solusitan Nedir, LineaTabs Nedir, LineaTabs Zararları

Sağlık Diyet Yazarı
sponsorlu reklam

Türkiye’de Satışa sunulan LineaTabs ürünü hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Dr. Gürkan Kubilay Beyin desteklediği ürün ile bir çok insan kolayca zayıflamıştır. Lineatabs ürününün eski ismi Lipitabstır. Lakin Lipitabs ürünün bir sürü sahte ürünü çıktığı için ürün ismi değişikliği alma kararına gidildi.

LineaTabs Nedir

Solusitan içermektedir. Bu saye de de Vücuttaki Ekstra alınan ağların vücuttan atımını sağlamaktadır.

Solusitan Nedir

Yemeğinizdeki yağları mıknatıs gibi emerek solusitan bir kütle oluşturur. Bu doğal bileşendir ve vücut tarafından sindirilemez.

LineaTabsın içeriğindeki solusitan sayesinde normalde; Göbek, Basen, Kalça ve Baldırlarınızda depolanacak olan yağ doğal yollardan dışarı atılmasını sağlayarak kolayca kilo verebilmenizi sağlar.

Lineatab tableti aynı zamanda metabolizmanızı hızlandırır. Vücuttaki yağları bir araya toplayarak dışarı atılımını sağlar.

Solusitan pozitif yüklü (+) manyetik güçtür, Yağlar ise negatif (-) yüklü moleküllerdir, Bu moleküller sayesinde de solusitan yağların kolayca emilmesini sağlamaktadır.

LineaTabs Zararları

Lineatabs tabletinin insan sağlığını riske edecek hiç bir yan etkisi yoktur. Lakin her ürünün sahtesi olabileceği için bu ürününde sahtesi olabilir. Lineatabs’ın yetkili tek ithalatçısı ve dağıtıcısı BODYVIEW İSTANBUL İLAÇ ve SAĞLIK ÜRÜNLERİ İÇ ve DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı şirket tarafından satılmaktadır.

Lineatabs Nasıl Kullanılır
1. Tableti bir bardak soğuk suyun içine koyun
2. Efervesan tabletin çözüldüğünü göreceksiniz
3. Efervesan tabletin tamamen erimesini bekleyin
4. Öğününüzden önce veya öğününüz sırasında için

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir